Samyang Buldak

Rychlá večeře se Samyang Buldak

Instantní nudle Samyang Buldak jsou perfektní volbou jako rychlý oběd či večeře. Stačí rychlovarná konvice, čtyři minutky et voilá... jídlo je na stole! Udělejte si pořádnou zásobu s tímto zvýhodněným balíčkem.

! BALÍČEK NEOBSAHUJE DÁRKOVOU KRABICI !

! NA ZÁKLADĚ SKLADOVOSTI PRODUKTŮ SE OBSAH A CENA BALÍČKU MŮŽE KDYKOLIV ZMĚNIT !

Více
Hmotnost 560 g
Kód produktu TZ389

159,60 Kč

135,60 Kč

Akční ceny na e-shopu se mohou lišit od cen v kamenné prodejně.

Za nákup tohoto zboží získáte 7 bodů do věrnostního programu.

Složení

A co že v něm najdete?

  • 1x Samyang Buldak spicy instantní pálivé ramen nudle s kuřecí příchutí 140 g
  • 1x Samyang Buldak instantní pálivé těstoviny s kuřecí příchutí 140 g
  • 1x Samyang Buldak instantní pálivé kuřecí ramen nudle s příchutí sýru a smetany 130 g
  • 1x Samyang instantní pálivé kuřecí ramen nudle s příchutí sýru 140 g

Podobné produkty Ostatní milují také...

Samyang Buldak Cup instantní pálivé těstoviny s kuřecí příchutí 70 g Celé balení 30 ks

skladem
999 Kč 1 137 Kč

Samyang Buldak Cup instantní pálivé těstoviny s kuřecí a sýrovou příchutí 70 g Celé balení 30 ks

skladem
999 Kč 1 137 Kč

Samyang Buldak instantní pálivé těstoviny s kuřecí příchutí 140 g Celé balení 40 ks

skladem
1 399,90 Kč 1 596 Kč

Samyang instantní pálivé kuřecí ramen nudle s příchutí sýru 140 g Celé balení 40 ks

skladem
1 399,90 Kč 1 596 Kč

Samyang Buldak spicy instantní pálivé ramen nudle s kuřecí příchutí 140 g Celé balení 40 ks

skladem
1 399,90 Kč 1 596 Kč
Hledání
Prodejny Blog B2B
Přihlášení